حدود قيمت: از تا

مقايسه آگهی ها

کاربران عزیز و گرامی قبل از استفاده از محتوای سایت مستر ویلا سوالات احتمالی خود را پیدا و جواب آنها را بررسی کنید و در صورت پرسش احتمالی که در این متن ثبت نشده باشد با کارشناسان ما بر خط باشید.

سوالات وبسایت مستر ویلا

آیا مستر ویلا به صورت مستقیم ویلا اجاره می دهد؟

خیر. فعالیت مستر ویلا معرفی نمایندگان و صاحبان ویلا به مشتری ها هست و مرتبط کردن برای اجاره ویلا و خود مستر ویلا به تنهایی ویلایی اجاره نمیدهد.

چگونه می توان ویلاهای درج شده در سایت مستر ویلا را رزرو کرد؟

فقط کافیست با شماره تلفن نمایندگان که در هر آگهی درج شده است تماس بگیرید و نسبت به رزرو ویلای مذکور در زمان مناسب خود اقدام کنید.

آیا باید مبلغی به سایت مستر ویلا پرداخت نمایم؟

خیر، سایت مستر ویلا هیچ مبلغی تحت عنوان حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی، کارمزد و … از هیچ یک از طرفین معامله دریافت نمی کند و خدمات سایت بر اساس ثبت پکیج های متفاوت برای نمایندگان می باشد.

درآمد سایت مستر ویلا از چه محلی تامین می شود؟

در آمد های سایت مستر ویلا از ثبت آگهی ها و درج ویلا ها بر اساس پکیج های ۴ گانه می باشد که هزینه های نگهداری سایت و سئو و بهینه سازی و همین طور سرور باید تامین شود.

ایا در سایت مستر ویلا از تمام نقاط ایران ویلا ثبت می شود؟

خیر . مستر ویلا صرفا به ویلاهای بهشت کوچک اصفهان یعنی باغبهادران تعلق دارد و ویلاهای مناطق دیگر ایران گرامی در این سایت ثبت نمی شود.

نمایندگان و مالک ویلاها ، برای ثبت ویلای خود در سایت مستر ویلا به چه صورت باید اقدام کنند؟

نمایندگان و یا مالکین محترم ویلاها جهت ثبت ویلای خود در سایت مستر ویلا باید از گزینه منوی بالای سایت اول عضویت ویژه را انتخاب و پکیجی را انتخاب و سپس از گزینه افزودن ملک اقدام کنند.